Colruyt, bulut tabanlı ağı dağıtmak için Extreme Networks’e dokunuyor

Dağıtım, Colruyt’un müşterileri ve çalışanları için daha modern bir mobil deneyim yaratmasını sağlayacak. Şirket, iş operasyonlarını optimize etmek ve tüm ağını tek bir gösterge panosuyla yönetmek için bir yönetim çözümü olan ExtremeCloud ıq’nun öngörülerinden ve analizlerinden yararlanacak.

Colruyt 600’den fazla mağaza işletmekte ve Batı Avrupa’daki 580’den fazla bağımsız mağazaya yiyecek ve diğer ürünler tedarik etmektedir. Aynı zamanda Avrupa çapında önemli bir e-ticaret varlığına sahiptir. Şirketin iştirakleri arasında OKay, Bio-Planet, DATS 24, DreamLand ve DreamBaby gibi 40’tan fazla tüketici ve iş markası bulunmaktadır.

10.000’den fazla ExtremeWireless Wi-Fi 6 erişim noktası ile Colruyt, el cihazlarına sahip mağaza çalışanlarından akıllı telefonlara sahip müşterilere kadar her kullanıcı için mağazaları, ofisleri ve depoları arasında kesintisiz bir mobil deneyim elde edecek.

ExtremeCloud IQ birleşik yönetim platformu, Colruyt’un kablosuz ağlarının kullanımına ilişkin öngörüler ve analizler sağlayacaktır. Bu, şirketin depolarda veya mağazalarında konuşlandırılan teknoloji olup olmadığına bakılmaksızın, hem operasyonların hem de müşteri deneyiminin nasıl iyileştirileceğini ve optimize edileceğini değerlendirmesini sağlar.

ExtremeCloud IQ içinde AI ve ML destekli bir abonelik seviyesi olan ExtremeCloud IQ Yardımcı Pilotu, Colruyt’un ağ anormalliklerini proaktif olarak tespit etmesini, potansiyel çözümler önermesini ve küçük sorunları önceden ele almasını sağlayarak büyük kesintilerden kaçınmaya yardımcı olacak ve en iyi, en güvenilir kullanıcı deneyimini garanti edecektir.

CTO, Aşırı Ağlar Markus Alper, Başkan YARDIMCISI, Uluslararası Piyasalar – Office “Colruyt dönüşüm sürücü ve ExtremeCloud IQ platform ve Wi-Fi erişim noktaları kombinasyonu benzersiz müşteri deneyimleri yaratmak ve daha etkili ve dönüşümsel iş kararları yapmak için gerekli çeviklik, güvenlik ve anlayışlar vermek inanıyoruz Aşırı tercih etti” dedi.

“Extreme’in teknolojisini uzun yıllardır kullanıyoruz. Colruyt Group’un BT Altyapısı Başkanı Wim Pletinckx, ”Bulut platformu, kablosuz ortamımızı yönetme konusunda uzmanlarımızı destekleyecek ve işimiz için istikrarlı ve performanslı bir kablosuz çözüm sunacak” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.