TCS, Nesnelerin İnterneti (IoT) Global Awards 2021’de iki ödül kazandı

IoT Global Ödülleri, en yenilikçi şirketleri, ürünleri ve bireysel yetenekleri onurlandırır. tcs’nin çözümleri, ölçeklenebilirliği, yenilikçiliği ve müşterilere sunulan iş yatırım getirisi için ödüller kazandı.

Tcs’nin ürünleri ve çözümleri, işletmelerin kritik iş zorluklarını çözmelerine ve sürdürülebilir ve adil bir dünya yaratmalarına yardımcı olmak için makine öğrenimi ve yapay zeka teknolojilerinden yararlanan Nesnelerin İnterneti iş çerçevesine Hayat Vermesi üzerine kurulmuştur.

TCS DigiFleet, filo ve yük gemileri hakkında gerçek zamanlı etkili iş öngörüleri sağlamak için telematik ve çevresel verileri özümseyen IoT özellikli bir Saas’tır. Tedarik zinciri genelinde görünürlüğü artırır, hareket halindeki lojistiklerinin operasyonel verimliliğini artırır ve sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olur.

TCS Smart Store, gerçek zamanlı uyarılar ve analizler sağlamak için sensör füzyon tabanlı altyapıdan ve bağlamsal algoritmalardan yararlanan yapay zeka tabanlı bir görüntü ve video analiz çözümüdür. Çözüm, akıllı ve kendini tanıyan mağaza operasyonlarına olanak tanır ve mağaza içi müşteri deneyimini yükseltir. Kullanım durumları arasında perakende büzülme, AI odaklı stok ikmali ve AI tabanlı satış iyileştirmesi sayılabilir.

“Nesnelerin İnterneti çözümlerimiz, Hayata Geçirme çerçevemizi oluşturdu üstel iş değerinin kilidini açmak için fiziksel bağlamı dijital zeka ile birleştirin. TCS DigiFleet, tedarik zinciri operasyonlarını daha esnek hale getiriyor ve TCS Smart Store, müşteriler için mağaza deneyimini yeni normale yükseltiyor, ”diyor IoT & Digital Engineering, Tcs’nin Global Başkanı Regu Ayyaswamy.

Bir cevap yazın