Huawei, dijital altyapıdaki yedi yeniliği açıkladı

“Devrimler için dijital ofisler, akıllı üretim, (WAN) Geniş Alan Ağı ve veri merkezleri gibi önemli uygulama senaryoları hizmet etmek ve global dijital altyapı gelişimini hızlandırmaya kararlıyız,” BİLİŞİM Ürünleri ve Çözümler David Wang, Huawei İcra Direktörü ve Başkan, ” dedi.

Huawei’den yedi yenilik

Dijital toplantı odaları: Akıllı “Ofis İkizleri” tarafından desteklenmektedir ve her yerde bulunan gigabit ve kesintisiz işbirliği ile dünyayı birbirine bağlar

Huawei’nin en yeni “Ofis İkizleri” AirEngine 6761 ve IdeaHub. AirEngine 6761, anında ve güvenli kullanıcı erişimi, 10 milisaniyeye varan etkileşim gecikmesi ve 1.000 Mbps’de ultra hızlı dosya aktarımı ile işletmeler için deneyim odaklı, tamamen kablosuz bir ağ sunan sektörün en yüksek performanslı Wi-Fi 6E ürünüdür. Yeni nesil akıllı ofis araçlarının bir parçası olan Ideahub’un 6’sı 1 arada tasarımı, projektör, beyaz tahta, bilgisayar, konferans bitiş noktası, hoparlör ve mikrofon olarak işlev görmesine olanak tanıyarak farklı konumlarda “sürtünmesiz işbirliği” sağlar.

Huawei OptiXsense: Boru hattı denetimini hızlandırma

Huawei OptiXsense EF3000, şirketin OpiXsense ailesi altındaki ilk ürünüdür ve şu anda sektörün en doğru optik sensörüdür. Huawei’nin önde gelen optik teknolojileriyle dolu olan OptiXsense, otomatik olay tanımlama için benzersiz bir optik dijital sinyal işlemcisi (ODSP) ve yeni bir titreşim dalgalanma analiz motoru kullanıyor. OptiXsense, yüzde 60-80’lik endüstri ortalamasına kıyasla yüzde 97’lik bir doğruluğa ulaşıyor. Petrol ve doğal gaz boru hattı denetimlerini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır ve sonuçta akıllı, insansız boru hattı denetimlerini mümkün kılacaktır. İleriye dönük olarak OptiXsense ürünleri, sıcaklık, stres ve su kalitesini izleyerek diğer alanları da destekleyecektir.

Endüstrinin ilk deterministik IP ağ çözümü: Lights-out dijital fabrikalarını gerçeğe dönüştürmek

Endüstriyel kontrol sistemleri son derece düşük düzeyde ağ gecikmesi ve titremesi gerektirir. Geleneksel IP ağları bu standartları sağlayamıyor, ancak bugün Huawei, endüstriyel kontrolleri desteklemek için uçtan uca garantili ağ performansı sağlayan endüstrinin ilk deterministik IP ağ çözümünü tanıttı. Bu çözümde CloudEngine S6730-H-V2 anahtarları ve NetEngine 8000 M8 yönlendiricileri kullanılır. Huawei’nin IP sistem mühendisliği ve algoritmalarındaki yenilikleri, mikrosaniye düzeyinde tek atlama gecikmesi sağlar ve atlama sayısından bağımsız olarak titremeyi uçtan uca 30 mikrosaniye içinde tutar. Çözüm, on binlerce düğümden oluşan çoklu atlama ağını destekler, böylece bir atölye, fabrika ve hatta birden fazla fabrika için deterministik IP ağ performansı sağlayabilir. Binlerce kilometre uzakta bulunan üretim hatlarının merkezi uzaktan kontrolünü bile destekleyebilir.

H-OTN: Güvenli üretim ağlarında bir devrime öncülük etmek

Endüstrinin sert boru teknolojilerini destekleyen ilk birleştirilmiş optik cihazı olan H-OTN, erişim ağları için yenilikçi bir Noktadan Çok Noktaya (P2MP) OTN mimarisi sunar. Huawei, ilk kez yeniden tanımlanmış bir ürün mimarisi ve birleştirilmiş protokoller kullanarak erişim ağından Wan’a uçtan uca bir sabit boru sağlıyor. Bu sadece yüzde 100 güvenliği garanti etmekle kalmaz, aynı zamanda gecikmeyi en az yüzde 60 azaltır. Huawei H-OTN, elektrik enerjisi ve ulaşım gibi sektörlerde dijital dönüşümü desteklemek için ultra düşük gecikme süresi ve basitleştirilmiş İşletim ve Bakım ile son derece güvenilir iletişim ağları sağlayacaktır.

Sektör lideri bir IP ağ çözümü: Bölgeler arası bilgi işlem kaynak planlamasını etkinleştirme

Huawei’nin en yeni IP ağ çözümü, müşterilerin bölgeler arası bilgi işlem için geniş, birleşik ağlar oluşturmasına yardımcı olmak için endüstri lideri performans sunar. Bu çözüm, Huawei’nin CloudEngine 16800 veri merkezi anahtarlarını ve NetEngine 8000 F8 WAN yönlendiricilerini birleştiriyor. Akıllı ve kayıpsız algoritma 2.0 ve akıllı bulut grafiği algoritması sayesinde bu Huawei çözümü, endüstri ortalamasının üç katı olan 270.000 sunucuya kadar bağlanan ultra büyük veri merkezi ağları oluşturabiliyor. Ethernet’te 0 paket kaybını garanti eder ve gecikmeyi yüzde 25 azaltır. Bu çözüm aynı zamanda bulut hizmeti türüne ve bulut ağı kaynak faktörüne göre akıllı yönlendirmeye sahiptir ve iletim verimliliğini yüzde 30 artırır.

OceanStor Pacific: Yüksek Performanslı Veri Analitiği (HPDA) çağını başlatıyor

OceanStor Pacific, büyük ve küçük G / Ç’ye uyarlanabilir veri akışları, yapılandırılmamış veriler için birleştirilmiş indeksleme, ultra yüksek yoğunluklu donanım ve EC algoritmaları dahil olmak üzere teknik mimaride büyük atılımları temsil eden endüstrinin HPDA için ilk dağıtılmış depolama alanıdır. Bu çözümle tek bir depolama birimi, hpda’yı tipik olarak sınırlayan performans, protokol ve kapasite engellerini aşarak yüksek performanslı bilgi işlem (HPC), büyük veri analitiği ve yapay zeka hesaplamalarında hibrit iş yüklerini destekleyerek veri analizini yüzde 30 daha verimli hale getirebilir. OceanStor Pacific zaten petrol sahalarında konuşlandırıldı ve petrol ve gaz aramalarının dijital dönüşümünü hızlandırmaya ve dijital havzalar ve petrol sahaları oluşturmaya hazırlanıyor.

Huawei CC Çözümü: Endüstrinin ilk halka açık çeşitlendirilmiş bilgi işlem hizmeti platformunu oluşturmak

Huawei’nin CC Çözümü, müşterilerin çeşitlendirilmiş bilgi işlem gücü sağlayan genel platformları kullanıma sunmalarına yardımcı olur. Üç senaryo düşünülerek tasarlanmıştır: Yapay zeka bilgi işlem merkezleri, yüksek performanslı bilgi işlem merkezleri ve entegre büyük veri merkezleri. Çözümün geleneksel çözümlere göre dört avantajı vardır: çeşitlendirilmiş bilgi işlem, hızlı kullanıma alma, verimli kullanım ve isteğe bağlı hizmet. Bu çözüm halihazırda birden fazla projede kullanılmakta, endüstri kümelerini bilgi işlem kümeleriyle güçlendirmekte ve sayısız endüstrinin dijital dönüşümünü desteklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.