ONGC, SAP S / 4hana’yı çalıştırmak için Green Lake kenardan buluta platformunu seçti

Dünyanın en büyük SAP uygulamalarından birine sahip olan ONGC, stratejik uyumluluk, performans ve güvenlik öncelikleri nedeniyle ONGC veri merkezlerinde HPE GreenLake platformunda SAP S/4HANA iş yüklerini barındıracak.

ONGC’NİN Baş Bilgi Sorumlusu HP Singh, ”HPE GreenLake, uçtan uca bulut verilerini tek bir platformdan yönetmemize ve görev açısından kritik altyapımızı kendi veri merkezlerimizde tutmamıza, işimiz için çok önemli olan en iyi güvenlik seviyelerini korumamıza olanak sağlıyor” dedi.

HPE, ongc’nin HPE GreenLake platformunda HPE Superdome Flex’i çalıştırmaya karar verdiğini, çünkü gerçek zamanlı olarak daha fazla veri işleyebileceğini, analitiği hızlandırabileceğini ve bellek içi hesaplama ile hataya dayanıklı işlemleri sürdürebileceğini ve SAP S / 4 HANA iş yükleri için üstün performans sağlayabileceğini söyledi.

Genişletilmiş HPE GreenLake anlaşması, daha hızlı, daha güvenilir bağlantı sağlamak ve ağ gecikmesini azaltmak için yeni bir Aruba ağ çözümleri dağıtımını desteklemektedir. Sonuç olarak, Ongc’nin SAP ortamı için tüm uçtan uca bulut altyapısı artık HPE GreenLake platformunda çalışıyor.

HPE Greenlake’in kullanım başına ödeme modeli veri güvenliğini ve uyumluluğunu sağlıyor. Model, şirket içinde mevcut olan yüzde 30’luk bir arabellek kapasitesinin, işletmenin talep ettiği şekilde yukarı ve aşağı ölçeklenmesini sağlar; bu da tam bir BT yenilemesi yaptığı için ONGC için daha fazla esneklik anlamına gelir.

HPE GreenLake Central, ongc’ye gizli maliyetlerden kaçınmak için günlük BT kullanımını ve harcamalarını izlemek ve planlamak için bir gösterge tablosu sunar.

Hewlett Packard Enterprise, Hindistan genel müdürü Som Satsangi, ”HPE GreenLake bulut hizmetlerimiz, bu farklı iş yüklerini çalıştırmak için mükemmel şekilde ayarlanmış HPE teknoloji çözümleri üzerinde çalıştığından, pazar lideri performans da sunabiliriz” dedi.

HPE Pointnext Hizmetleri, teknoloji ortamının hataya dayanıklı doğasından ve güvenlik yönlerinden ödün vermeden mevcut ve gelecekteki yenileme için net bir yol haritası oluşturmak ve uygulamak üzere ONGC ile birlikte çalıştı.

HPE GreenLake işi, 5.2 milyar doların üzerinde sözleşme değeri ve HPE Greenlake’i satan 900 ortakla hızla büyüyor.

Bugün, HPE Greenlake’in Fortune 500 şirketleri, devlet ve kamu sektörü kuruluşları ve küçük ve orta ölçekli işletmeler dahil olmak üzere tüm sektör ve büyüklüklerde 50 ülkede yaklaşık 1.200 kurumsal müşterisi bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.