PTC, Siemens, Telit ve Hitachi Vantara Akıllı Üretim sıralamasında liderdir

Değerlendirilen ve sıralanan şirketler şunlardır:

Pazar Liderleri: PTC, Siemens, Telit, Hitachi Vantara

Ana akım: ABB, Emerson, Yazılım AG, GE Dijital

Takipçiler: Altizon

“Üreticiler, cihazlarını, bağlantılarını, altyapılarını ve verilerini yönetmek için akıllı üretime adanmış Endüstriyel Nesnelerin İnterneti (IIoT) platformlarına güveniyor. Bu IIoT platformları, üreticilerin uygulamaları dağıtmalarına ve içgörüler elde etmelerine yardımcı oluyor, ”diyor ABI Research’ün Endüstriyel ve Üretim Araştırma Direktörü Ryan Martin.

PTC genel sıralamada birinci oldu ve Siemens tarafından yakından takip edildi. PTC ve Siemens en iyi yenilikçilerdir ve platformun benimsenmesi açısından pazara öncülük etmektedir. Tüm liderler – PTC, Siemens, Telit ve Hitachi Vantara – dijital ikizler, düşük kod uygulama geliştirme ve bağlantı / protokol uyarlanabilirliği söz konusu olduğunda dikkate değer güçlere sahiptir.

Telit, ortaklıklardan önce yerel olarak 320’den fazla sürücüyü destekleyen protokol çevirisinde üstünlük sağlıyor. Hitachi Vantara, bt’yi ilk üç tedarikçiye yerleştiren bir müşteri tabanı ile üstün zeka ve kurumsal bulut entegrasyonu konusunda güçlüdür. ABB, GE ve Emerson, son değerlendirmeden bu yana, üç şirketin de birkaç yıl öncesine göre farklı bir pazar odağını yeniden başlatması veya almasıyla büyük değişikliklere uğradı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.