Sieur d’Arques, dönüşüm için ERP yazılımı Infor M3’ü devreye alacak

Infor ve ortağı Hetıc3 ile başlatılan BT revizyon projesi, şaraphanenin her geçen gün daha fazla çeviklik, esneklik, görünürlük ve sömürülebilir verilerin entegrasyonunu gerektiren artan ticari faaliyetlerinden sisteme olan talebin artmasından doğmuştur.

Sieur d’Arques yönetim kontrolörü ve proje yöneticisi Pascal Vigata, ”İş süreçlerimizi, belirli işlevler geliştirmekten kaçınmamızı sağlayacak ve Fransa’daki ve uluslararası alandaki büyümemiz çerçevesinde önemli verileri iletmemizi, değiş tokuş etmemizi ve analiz etmemizi sağlayacak teknolojik bir çözümden yararlanarak standartlaştırmak istedik” dedi.

Infor M3 çözümünün entegrasyonu, biri ticari yönetim kısmına, diğeri kooperatifin dahil olduğu tüm faaliyetlere ayrılmış 12 aylık iki aşamaya yayılacaktır. Infor ve Hetıc3 takımlarının başından sonuna kadar eşlik ettiği Maison Sieur d’Arques bünyesinde dokuz kişilik bir ekip yer alacak.

Hetıc3 satış müdürü Christophe Pino şunları söyledi: “Infor M3’ün işlevsel iş süreçleri ve yüksek düzeyde parametrelendirilmesi, Sieur D’arques’in üretim faaliyetlerini ve şirketin tüm dağıtım kanallarıyla ilişkilerini verimli bir şekilde yönetmesini sağlayacak.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.