Stanford Athletics, WiFi 6 ağları için Extreme Networks ve Comcast’i seçti

Stanford Athletics, oyun günü operasyonlarını kolaylaştırmak, ağ sorunlarını gidermek ve fan deneyimini optimize etmek için iki mekanda Wi-Fi kullanımına daha iyi görünürlük sağlamak için ExtremeAnalytics kullanıyor.

Stanford Stadyumu ve Maples Pavilion her yıl 100’den fazla etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Ağ, Stanford’un mobil biletleme ve gelecekte planlanan ek hizmetlerle yeni Stanford Atletizm uygulamasının kullanıma sunulması gibi dijital hizmetleri uygulamasına izin veriyor.

Comcast Business, dağıtım için sistem entegratörü olarak görev yaptı ve Metro Ethernet Adanmış internet servisi aracılığıyla ağ için temel bağlantıyı sağlıyor.

“Extreme’in çözümleri büyük mekanlar için üretildi, bu da hızlı bir şekilde devreye alınmasını ve çalıştırılmasını kolaylaştırıyor. Extreme, bağlantı sağlayan kanıtlanmış uzmanlığa sahip bir pazar lideridir – yıldız bir hayran deneyimi yaratmanın belkemiğidir, ”diyor Comcast Business Ürün Yönetimi Genel Müdürü Scott Cohen.

Extreme Networks Spor ve Eğlence Başkan Yardımcısı John Brams, ”Stanford Athletics, stadyumunu mobil biletleme gibi daha tüketici odaklı deneyimlere güç verecek altyapıyla modernize ederek önemli bir adım attı” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.